Procedura adopcyjna

Jeśli tu zaglądasz, znaczy to, że stoisz przed ważną decyzją o adopcji kota – nowego przyjaciela na lata. Jeśli proces ten jest dla Ciebie zupełną nowością, zdaj się na nas, pomożemy Ci przez niego przejść. Zapoznaj się z kilkoma informacjami poniżej, a potem skontaktuj się z nami.

Obcując z kotem, człowiek ryzykuje jedynie to, że stanie się wewnętrznie bogatszy.
Colette
Przygotowanie
Zapoznaj się z materiałami edukacyjnymi na naszej stronie. Dowiedź się jak posiadanie kota wpłynie na Twoje życie i czy jesteś gotowy/gotowa na taką zmianę.
Zapoznanie
Zernij na zakładkę Adopcje -> Koty do adopcji. Pocztaj o naszych podopiecznych. Spróbuj wybrać takiego, który nie tylko spełnia Twoje oczekiwania ale również pasuje do Twojego stylu życia. W razie wątpliwości pomożemy!
Kontakt
Skontaktuj się z nami aby umówić się na wizytę preadopcyjną. Na tej wizycie odnajdziemy Twojego nowego przyjaciela wśród naszych podopiecznych, omówimy wszstkie szczegóły adpocji. Damy Ci również wskazówki jak się przygotować.

Jak przygotować dom na przybycie kota?

Zapewnij bezpieczeństwo.

Zabezpiecz siatką okna i balkony.

Usuń trujące rośliny.

Listę takich roślin znajdziesz w internecie.

Przygotuj wyprawkę.

Nowy domownik będzie potrzebował: dobrej jakości karmy, miseczek na jedzenie i wodę, drapaka, miejsca do spania, własnej kuwety, zabawek, transpoterka.